Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Nocne kły z pierwszym zwiastunem

Netlfix zaplanował z okazji Halloween premierę filmu o wampirach – „Nocne kły”. Film zawita do oferty platformy w przyszłym miesiącu, a teraz możemy obejrzeć jego oficjalny zwiastun.

Reżyserią horroru „Night Teeth” zajął się Adam Randall („iBoy”) na podstawie scenariusza autorstwa Brenta Dillona. W obsadzie produkcji pojawią się między innymi Megan Fox, Lucy Fry, Debby Ryan, Sydney Sweeney, Alfie Allen, Raúl Castillo oraz Robert Larriviere.

Oficjalny opis i zwiastun produkcji:

Pewnego wieczoru ekscentryczny student college’u (Jorge Lendeborg, Jr.) dorabia sobie jako szofer. Jego zadaniem jest wożenie dwóch tajemniczych imprezowiczek (Debby Ryan i Lucy Fry) po Los Angeles. Pasażerki są czarujące, jednak mężczyzna szybko przekonuje się, że ich urok jest nie mniejszy niż ich apetyt na krew. Noc wymyka się spod kontroli, a Benny trafia w sam środek potajemnej wojny między rywalizującymi ze sobą klanami wampirów i strażnikami świata ludzi, na których czele stoi jego brat (Raúl Castillo), który gotów jest zrobić wszystko, by odesłać wampiry z powrotem w mrok. W miarę jak zbliża się świt, Benny musi dokonać wyboru między strachem a pożądaniem, jeśli chce przeżyć i ocalić Miasto Aniołów.

„Nocne kły” zadebiutują już 20 października 2021 roku, oczywiście na platformie Netflix.