Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Nowa fotografia z planu Infinity War

Bracia Russo podzielili się z fanami nowym zdjęciem z „Avengers: Infinity War”. Powracamy do Sanctum Sanctorum z „DoctoraStrange”! O ile samego Doktora raczej nie zobaczymy, tak pojawił się na tym zdjęciu reżyser owego filmu, Scott Derrickson. Jednakże ani on, ani bracia Russo, nie ujawnili, dlaczego pewne ujęcia są kręcone właśnie tam.

 

Bracia Russo udostępnili to zdjęcie na swoim Instagramie. Choć widzimy, jak przeglądają oni scenariusz do filmu, to nie wiemy jednak, czy faktycznie w „Infinity War” rozegra się jakaś scena w Sanctum Sanctorum. Jednak na jednym ze zdjęć, które zostało niedawno opublikowane, można było zobaczyć Benedicta Cumberbatcha i Benedicta Wonga jedzących razem lunch na planie, więc można dodać dwa do dwóch. To na pewno nie jest przypadek, że te dwie fotografie z planu pojawiły się dzień po dniu.

Być może sceny z Sanctum będą miały coś wspólnego z piątym Kamieniem Nieskończoności, Kamieniem Czasu, który był częścią Oka Agamotto. Teraz spoczywa z powrotem w bibliotece Kamar-Taj w Tybecie. Może jednak pewne siły Thanosa uważają, że wciąż spoczywa on w Sanctum Sanctorum, jednak są to czyste spekulacje. Premiera filmu zapowiedziana jest na 4 maja 2018.