Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Nowa zapowiedź filmu Łowca i Królowa Lodu [video]

Promocja sequela “Królewny Śnieżki i Łowcy” ruszyła pełną parą. Film ma trafić do kin już 22 kwietnia. Dziś mamy dla Was nowy trailer produkcji.

Akcja filmu rozpoczyna się na długo przed tym, co zobaczliśmy w filmie “Królewna Śnieżka i Łowca”. Ravenna w milczeniu patrzy jak jej siostra Freya cierpi po zdradzie mężczyzny, którego darzyła gorącym uczuciem. Stopniowo Freya zamyka się przed wszystkimi, by ostatecznie uciec z Królestwa i poza jego granicami w zamku skutym lodem formować armię. Potęga Królowej Lodu rośnie do momentu, gdy dwójka z jej najbardziej wiernych sług- łowca Eryk i wojowniczka Sara- łamią najważniejszą w jej armii zasadę- nigdy, ale to przenigdy nie kochać. W międzyczasie Ravenna ginie z rąk Śnieżki. Freya postanawia użyć Magicznego Zwierciadła, by posiąść jego moc. Gdy Ravenna powraca ze świata umarłych siostry postanawiają wspólnie pogrążyć świat w mroku i cierpieniu…

W filmie reżyserowanym przez Cedrica Nicolasa-Troyana, zagrają Jessica Chastain, Chris Hemsworth, Emily Blunt, Charlize Theron, Sam Claflin oraz Nick Frost. Scenariusz do produkcji napisali David KoeppEvan, Evan Spiliotopoulos, Frank Darabont i Craig Mazin.