Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Nowa zapowiedź Resident Evil: The Final Chapter

W sieci udostępniono kolejny zwiastun widowiska z filmowej serii „Resident Evil”. Materiał został zaprezentowany na New York Comic Con. Zobaczcie kogo spotka Alice (Mila Jovovich) w Raccoon City.

 

Zapowiedziana na 2017 rok produkcja „Resident Evil: The Final Chapter” ma być ostatnią częścią serii „Resident Evil”. Film w reżyserii Paula W.S. Andersona („Resident Evil” i „Resident Evil: Afterlife”) trafi do kin na początku przyszłego roku. Twórca napisał również scenariusz produkcji i jest jej producentem.

Gwiazda serii Mila Jovovich powróci w roli Alice. Obok niej w filmie pojawią się Ali Larter (jako Claire Redfield), Wentworth Miller (Chris Redfield), Bingbing Li (Ada Wong), Shawn Roberts (Albert Wesker) oraz Iain Glen, Ruby Rose, Eoin Macken, William Levy, Fraser James, a także Rola – japońska celebrytka , modelka i aktorka.

Zgodnie z oficjalnymi informacjami akcja „The Final Chapter” rozpocznie się w momencie zakończenia „Resident Evil: Retrybucji”. Premiera zaplanowana została na 27 stycznia 2017 roku. Oficjalny opis i zwistun filmu poniżej:

Kolejna odsłona kultowej filmowej serii opartej na jednej z najpopularniejszych w historii gier komputerowych. Piękna i niebezpieczna Alice (Milla Jovovich) zmierzy się z kolejnymi wrogami, którzy zagrażają światu. Również ona nie może czuć się bezpieczna. Pierwsza część filmu miała premierę w 2002 roku, od tego czasu seria zdobyła serca fanów na całym świecie, przynosząc prawie miliard dolarów dochodu. Fenomen serii opiera się na wybuchowej mieszance kina akcji, science fiction, horroru, thrillera i specyficznego poczucia humoru.