Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Nowe informacje o czwartej części Niezniszczalnych

Mimo że „The Expenables 3” nie zrobili zbyt wielkiego wrażenia na widzach, okazuje się, że to jeszcze nie koniec. Niezbyt spektakularny sukces trzeciej odsłony „Niezniszczalnych” nie powstrzymał twórców przed stworzeniem kolejnej części: „The Expendables 4”.

Reżyser projektu „The Expendables 4” nie jest jeszcze znany, ale podobno już w przyszłym roku mają się rozpocząć zdjęcia do filmu, którego premiera jest planowana na 2017 rok. Nie znamy jednak dokładnej daty debiutu czwartej części „Niezniszczalnych” w kinach. Można się jednak spodziewać, że podobnie jak wszystkie filmy z tego cyklu, które pojawiały się latem, podobnie będzie w przypadku „„The Expendables 4”.

Sylvester Stallone doskonale rozumie błędy, jakie popełniono w przypadku trzeciej części i skąd wzięło się jej niepowodzenie:

„Absolutnie, jednoznaczne tak. Wierzę, że błędem były próby dotarcia na siłę do szerszej widowni, a przez co w ostatnim projekcie próbowaliśmy nieco zmniejszyć przemoc. Jednak tego oczekiwała od nas publiczność. Teraz, gdy wiemy, co zrobiliśmy źle, postaramy się naprawić nasze błędy i jestem pewien, że to nie zdarzy się po raz kolejny.”

Jednak wydaje nam się, że PG-13 to najmniejszy z problemów „The Expendables 3”. Stallone obiecuje, że tym razem będzie zupełnie inaczej, a film zostanie lepiej odebrany przez widzów. W głównych rolach ponownie zobaczymy również Jasona Stathama i Arnolda Schwarzenegera. Możliwe, że pojawi się również Hulk Hogan.