Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Nowe informacje o Kinowym Uniwersum DC

Z informacji udostępnionych przez serwis JoBlo możemy dowiedzieć się o planach dotyczących filmowej ekranizacji Teen Titans oraz nowych szczegółów o Green Lantern Corps.

Serwis JoBlo dotarł do niepotwierdzonych informacji, że w trwają zaawansowane przymiarki do filmu „Teen Titans”, a w produkcji „Green Lantern Corps” zobaczymy dwójkę głównych bohaterów.

Dodatkowo portal poinformował, że wytwórnia Warner Bros. ma w planach wprowadzenie do swojego uniwersum przynajmniej jednego homoseksualnego superbohatera, jednak nie wiadomo o którą postać chodzi.

Informacja o pracach nad filmem „Teen Titans” jest dość sensacyjna, gdyż w planach stacji TNT znajduje się już serial w oparciu o komiksy „Teen Titans” („Młodzi Tytani”). Ma on przedstawić genezę drużyny superbohaterów tworzonej przez Nightwinga (Dicka Graysona). Szczegółów na temat tej produkcji jest niewiele, jednak o filmie „Green Lantern Corps” wiemy więcej.

Premiera tej produkcji jest wstępnie zaplanowana na 19 czerwca 2020 roku. Jej akcja skupi się na dwóch głównych bohaterach: Halu Jordanie oraz Johnie Stewarcie. Relacje między nimi będą przypominać „Zabójczą broń” osadzoną w kosmosie: para niezbyt dobrze dogadujących się partnerów-policjantów ma wspólnie rozwiązać zagadkę kryminalną.