Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Nowe informacje o Star Wars: Rogue One!

Na tegorocznym Comic-Conie ujawniono kilka nowych informacji odnośnie filmu „Star Wars: Rogue One”.

Fabuła będzie dotyczyć skradzionych planów tworzenia pierwszej Gwiazdy Śmierci, pierwszej bandy łowców nagród, a ostatnie plotki głoszą, że pojawi się sam Darth Vader. Źródła Bleeding Cool zdobyły kilka informacji odnośnie postaci granej przez Bena Mendelsohna:

„Postać nowego Moffa grana przez Mendelsohna jest rzeczywiście wielkim złem w Rogue One. Inne główne czarne charaktery to przede wszystkim łowcy nagród wynajęci przez Moffa w celu cichego odzyskania skradzionych planów Gwiazdy Śmierci – za każdą cenę. Kiedy Vader zdaje sobie sprawę z tego, że plany zostały skradzione, sam dołącza do polowania, jednak w roli drugoplanowej i nie wydaje się być zadowolony.”

A jeżeli macie ochotę zobaczyć kilka znajomych twarzy, to również mamy dobre informacje!

Powróci uwielbiany przez fanów Boba Fett, a także inni bohaterowie znani z „Imperium kontratakuje”, tacy jak Bossk, Dengar, Zuckuss, 4-Lom i IG-88. Cad Bane, postać, którą możecie znać w „Wojnach Klonów” również jest częścią ekipy. Prawdopodobnie jedną z osób, z którą przyjdzie im się szamotać będzie postać grana przez Felicity Jones. Jest ona opisywana jako gotowy do walki żołnierz-rebeliant.