Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Nowe nazwiska w obsadzie Hellboy’a

Ed Skrein, którego możecie kojarzyć z występu w roli złoczyńcy Ajaxa w „Deadpoolu”, negocjuje angaż do „Hellboy’a”. Aktor miałby zagrać postać majora Benjamina Daimio, członka B.B.P.O. (Biura Badań Paranormalnych i Obrony). Poznaliśmy również aktorkę, która wcieli się w główny czarny charakter produkcji.

Członkami B.B.P.O. mogli zostać zwyczajni ludzie, jak i osoby posiadające nadnaturalne zdolności. Benjamin Daimio należy do tych drugich, gdy odczuwa silne emocje, jak np. gniew, potrafi fizycznie przemienić się w bestię.

Scenariusz nowego „Hellboy’a” przygotowali Christopher Golden, Andrew Cosby oraz sam Mike Mignola, a reżyserią zajmie się Neil Marshall („Gra o tron”). Produkcja powstanie na zlecenie Millennium Films i Dark Horse Comics z przeznaczeniem do najwyższej kategorii wiekowej, R.

W roli głównej zobaczymy Davida Harboura („Stranger Things”), a jednym z najnowszych nabytków obsadowych jest gwiazda „Amerykańskich Bogów”, dwóch części „Johna Wicka” oraz „Deadwood” – Ian McShane. Pojawi się on w roli profesora Brooma, przybranego ojca głównego bohatera. Głównego złoczyńcę filmu, postać o imieniu Nimue, zagra Milla Jovovich.

Hell Ed Skrein Casting

 

Hell milla jovovich