Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Nowe spojrzenie na młodych Pogromców Duchów

Magazyn „Empire” zaprezentował nową oficjalną fotografię promującą widowisko „Pogromcy duchów. Dziedzictwo”. Film mamy zobaczyć na ekranach kin w czerwcu.

„Pogromcy duchów. Dziedzictwo” opowie historię samotnej matki, która przeprowadza się do małego miasteczka wraz z dwójką swoich dzieci. Niedługo po przyjeździe kobieta odkrywa sekretne dziedzictwo swojego ojca i fakt, że ją samą coś łączy z pogromcami duchów.

W obsadzie znalazły się gwiazdy pierwszych „Pogromców duchów”: Sigourney Weaver, Dan Aykroyd, Bill Murray, Ernie Hudson oraz Annie Potts, a główne role zagrają Finn Wolfhard, Mckenna Grace i Paul Rudd. Obok nich na ekranie pojawią się też Celeste O’Connor, Bokeem Woodbine, Logan Kim, Sydney Mae Diaz i Oliver Cooper.

Jason Reitman wyreżyserował obraz i wraz z Gil Kenan opracował scenariusz widowiska. Film w siedzibie Sony widział już ojciec Jasona, Ivan Reitman, który był niezwykle wzruszony obrazem i dumny z pracy syna. Możemy się więc spodziewać, że „Ghostbusters: Afterlife” będzie godnym następcą cyklu.

Poniżej przypominamy pierwszy zwiastun i prezentujemy najnowsze zdjęcie: