Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Nowe spoty Johna Wicka 3

Wytwórnia Lionsgate udostępniła kolejne materiały wideo promujące nadchodzące widowisko akcji „John Wick 3: Parabellum”. Pierwszy z nich to nowa zapowiedź, drugi opublikowany fragment filmu.

W trzeciej odsłonie widzowie będą mogli poznać kolejny rozdział historii Johna Wicka (Keanu Reeves), za którym – na skutek złamania regulaminu enigmatycznego bractwa zabójców – zostaje wystawiony list gończy o wysokości 14 milionów dolarów. Jak się okazuje, nie brakuje osób pragnących odrobinę sobie dorobić i ściąć głowę sławnego w środowisku płatnego mordercy, albo zemścić się za śmierć jednego z przywódców enigmatycznej organizacji noszącej nazwę Wysokiego Stołu.

W obsadzie filmu obok Reevesa wystąpią Halle Berry, Laurence Fishburne, Ian McShane, Anjelica Huston, Lance Reddick, Yayan Ruhian, Cecep Arif Rahman, Mark Dacascos, Tiger Hu Chen, Asia Kate Dillon czy Jason Mantzoukas.

Reżyserią obrazu zajął się Chad Stahelski na bazie scenariusza opracowanego przez Dereka Kolstada.

Premiera filmu zapowiedziana została na 17 maja.

Niedościgniony zabójca i miłośnik psów John Wick wpada w śmiertelnie poważne kłopoty. Likwidując jednego z członków wszechpotężnej Gildii Zabójców, Wick staje się celem najlepszych i najbardziej bezlitosnych fachowców w branży. Za jego głowę zostaje wyznaczona nagroda, której nikt nie jest w stanie się oprzeć. Nie ma takiego miejsca na Ziemi, gdzie mógłby się skryć. Nie ma takiego twardziela, który stanąłby po jego stronie. Jego tropem rusza nawet tajemnicza piękność (Halle Berry), której boją się nawet umarli. Czyżby era Johna Wicka dobiegła końca?