Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Nowe spoty Kingsman: Zloty Krąg

 

W sieci zaprezentowano kolejne materiały promocyjne kontynuacji „Kingsman”. Zobaczcie nowe spoty poniżej, a zapominalskim przypominamy, że film wchodzi do kin już w ten weekend!

W obsadzie „Kingsman: Złoty krąg” obok Tarona Egertona pojawią się m.in. Jeff Bridges, Vinnie Jones, Elton John, Channing Tatum, Sophie Cookson, Hanna Alström i Poppy Delevingne, nie zabraknie również Colina Firtha.

Scenariusz we współpracy z Jane Goldman napisał Matthew Vaughn, który ponownie stanął również za kamerą. Premiera produkcji już 22 września.

Oficjalny opis produkcji:

Kontynuacja przeboju “Kingsman: Tajne służby”, który zrewolucjonizował kino szpiegowskie i wprowadził na ekran agentów nowej generacji. Tym razem nasi bohaterowie stają w obliczu wyjątkowego wyzwania. Gdy ich kwatera zostaje zniszczona, a los świata zawisa na włosku, brytyjscy agenci odkrywają, że w Stanach Zjednoczonych istnieje sprzymierzona organizacja szpiegowska o równie długiej i bogatej historii. Przedstawiciele dwóch elitarnych organizacji muszą teraz zapomnieć o dzielących ich różnicach i wspólnie stawić czoło nieobliczalnemu wrogowi, który dąży do władzy nad światem. Gra idzie o wyjątkowo wysoką stawkę, ale dla Eggsy’ego nie ma nic trudnego…