Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Nowe spoty promocyjne Alien: Covenant

 

20th Century Fox kontynuuje kampanię promocyjną horroru sci-fi „Obcy: Przymierze” od Ridleya Scotta i zaprezentowała w sieci trzy spoty telewizyjne. Obraz trafi do kin już w przyszłym miesiącu, a tymczasem możemy przyjrzeć się bohaterom, którzy spotkają krwiożerczego stwora w poniższych materiałach wideo.

W filmie „Alien: Covenant” pojawią się Michael Fassbender i Noomi Rapace, a w starciu z Obcymi towarzyszyć im będą Demian Bichir, Katherine Waterston, Danny McBride i Billy Crudup. Reżyserią zajął się Ridley Scott na podstawie scenariusza od Michaela Greena, Jacka Paglena i Johna Logana.

„Obcy: Przymierze” to drugi rozdział nowej trylogii, którą zapoczątkował film „Prometeusz”. Statek osadniczy „Przymierze” dociera na nieznaną planetę, która wydaje się być prawdziwym rajem. Członkowie ekspedycji szybko się jednak przekonują, że trafili do mrocznego, pełnego tajemnic i niebezpieczeństw świata, którego jedynym mieszkańcem jest android David (Michael Fassbender), ocalały z katastrofy „Prometeusza”.

Premiera 19 maja!