Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Nowe spoty promujące Shadowhunters

Stacja ABC Family kontynuuje kampanię promocyjną swojego serialu „Shadowhunters” na podstawie cyklu Cassandry Clare „Dary Anioła”.

Na czym skupi się fabuła serialu „Shadowhunters”? Główną bohaterką będzie nastoletnia Clary Fray, która dowiaduję się że pochodzi rodu aniołów – niedługo potem jej matka Jocelyn zostaje uprowadzona. W ten sposób nasza bohaterka zanurza się w świat Faeri, wilkołaków i innych stworzeń – aby odnaleźć matkę i własną przeszłość.

W obsadzie znaleźli się Katherine McNamara (Clary Fray), Dominic Sherwood (Jace Wayland), Matthew Daddario (Alec Lightwood), Alberto Rosende (Simon Lewis), Harry Shum Jr. (Magnus Bane) oraz Emeraude Toubia (Isabelle Lightwood).

Trylogia „Dary Anioła” składa się z „Miasta Kości”, „Miasta Popiołów” i „Miasta Szkła” i zajmuje pierwsze miejsca list bestsellerów obok ekranizowanego „Zmierzchu”. To przykład, jak bardzo temat wampirów stał się popularny w literaturze. Trylogia zyskała kilkanaście fanklubów w Stanach i liczne fanowskie strony internetowe, m.in. niemiecką, hiszpańską i norweską.

Premierę „Shadowhunters” zaplanowano na 12 stycznia 2016 roku. Poniżej możecie zobaczyć najnowsze spoty promujące serial.