Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Nowe szczegóły na temat solowego filmu The Flash

Kilka dni temu miała miejsce premiera filmu „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości”, ale to tylko jedna z wielu produkcji o superbohaterach, z którymi będziemy mieć niebawem do czynienia. W najnowszym wywiadzie producent Deborah Snyder zdradziła kilka faktów o filmie „The Flash”, gdzie podobno ma się pojawić postać Cyborga (którego już w pewnym stopniu można zobaczyć w starciu Batmana i Supermana).

Deborah Snyder w rozmowie z Forbes zdradziła:

Jak zapewne możecie sobie wyobrazić, gdy będziemy pracować nad filmem „The Flash”, Ezra Miller i Ray Fisher – grający Cyborga – to nasi najmłodsi bohaterowie. Dodatkowo mają naprawdę najmilsze usposobienie względem innych. Ezra jest bardzo zabawny, więc ton tego filmu będzie nieco inny niż reszta z nich. – podkreśliła producentka. (Miała na myśli oczywiście inne filmy z DC Comics).

Co więcej, Warner Bros. planuje stworzyć osobny film o postaci Cyborga, którego premiera została zapowiedziana na 3 kwietnia 2020 roku. „The Flash” pojawi się 16 marca 2018, ale jeszcze przed nim będziemy mieli okazję obejrzeć „Justice League: Part One” – 17 listopada 2017.