Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Nowe wideo z Assassin’s Creed

Od premiery filmu „Assassin’s Creed” dzielą nas jeszcze dwa miesiące – teraz pojawiło się nowe wideo, w którym możecie zobaczyć kilka ciekawych scenek i Michaela Fassbendera wykonującego parkourowe akrobacje w starożytnych miastach.

 

„Assassin’s Creed” to wielka niewiadoma tej jesieni. W produkcji wystąpi Fassbender, a reżyserią zajął się Justin Kurzel, a ich planem było stworzenie filmu przygodowego połączonego z science fiction. Czy im się udało? Tego dowiemy się 21 grudnia, gdy produkcja pojawi się w kinach.

Postać której dotyczy fabuła opisywana jest jako “człowiek, który odkrywa, że jest potomkiem sekretnego społeczeństwa zabójczych asasynów. Przy użyciu pewnej maszyny Lynch zyskuje możliwość przeniknięcia we wspomnienia swojego przodka, Aguilara, asasyna z piętnastowiecznej Hiszpanii.”

Michael Fassbender stanie na czele obsady w składzie: Marion Cotillard (The Dark Knight Rises, Inception), Michael K. Williams (“The Wire,”), Jeremy Irons (“The Borgias”) i Brendan Gleeson („Edge of Tomorrow”). Reżyseruje Justin Kurrzel („Macbeth”).