Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Nowe wieści o kontynuacji Na skraju jutra

Doug Liman, reżyser pierwszej odsłony, zdradził w rozmowie z portalem Collider kilka nowych informacji o zapowiedzianym sequelu widowiska.

„Na skraju jutra” („Edge of Tomorrow”) zadebiutował w kinach w 2014 roku, a jego gwiazdami byli Tom Cruise i Emily Blunt . Teraz poznaliśmy tytuł jego kontynuacji – sequel wejdzie do kin pod tytułem „Live Die Repeat and Repeat”. Liman potwierdził również, że w filmie powrócą zarówno Cruise, jak i Blunt. Niestety, reżyser nie był w stanie określić kiedy dokładnie rozpoczną się prace na planie „Live Die Repeat and Repeat”.

Wiadomo jednak, że film z pewnością powstanie i „zrewolucjonizuje podejście filmowców do kręcenia kontynuacji”, jak szumnie zapowiedział Liman. Twórca nie zdradził jednak szczegółów tego rewolucyjnego podejścia.

Napisaliśmy niesamowitą historię! Jest świetna! O wiele lepsza od pierwszej części, którą bardzo pokochałem. Jej tytuł to „Live Die Repeat and Repeat”. Tom i Emily również są podekscytowani. Otwartą kwestią pozostaje kiedy nakręcimy film. Podkreślam, nie chodzi o to CZY to zrobimy, ale KIEDY. – podsumował reżyser.