Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Nowe zabawki z Wonder Woman potwierdzają Aresa jako głównego antybohatera?

W zeszłym miesiącu pojawiły się doniesienia, że głównym antagonistą w „Wonder Woman” będzie Ares – teraz zdają się one potwierdzać, co sugerują właśnie zaprezentowane figurki. Natomiast Gal Gadot podzieliła się z fanami nowym zdjęciem z filmu. Zobaczcie materiały poniżej.

 

Poniższe zdjęcia oferują pierwsze spojrzenie na wyposażenie figurki Diany i Steve’a Trevora, ale prawdziwą gratką dla fanów jest element uzbrojenia Aresa, widoczny na zdjęciach. Być może chodzi o zebranie wszystkich pięciu części, co pozwoli na stworzenie pełnego Boga Wojny.

Chociaż nie widać za wiele, można założyć, że zbroja będzie czarno-srebrna. Jak na razie nie wiadomo nawet, kto wcieli się w postać, ale wśród obsady pojawiały się nazwiska takich aktorów jak: Danny Huston („X-Men Origins: Wolverine”), David Thewlis („Harry Potter”), Ewan Bremner („Snowpiercer”) i Saïd Taghmaoui („The Infiltrator”), a żaden z nich nie ma jeszcze ujawnionej sprecyzowanej roli.

WW Ares

 

WW zabawka 1

WW zabawka 2

Dodatkowo, Gal Gadot za pośrednictwem swojego Twittera podzieliła się zdjęciem, na którym widzimy ją w kostiumie wojowniczki z Themysciry, a w tle – dwie inne tamtejsze wojowniczki: