Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Nowe zdjęcia i informacje o Captain America: Civil War

W sieci pojawia się coraz więcej informacji o kolejnym filmie z uniwersum Marvela, którego premiera jest zapowiedziana na maj 2016 roku. Tym razem zaprezentowano nowe zdjęcia promocyjne, a na temat Czarnej Wdowy wypowiedziała się Scarlett Johansson.

Na łamach Entertaiment Weekly pojawiły się nowe zdjęcia oraz wywiad ze Scarlett Johansson.

Poniżej możecie zapoznać się z oficjalnym opisem dystrybutora „Captain America: Civil War”:

W filmie „Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów”, będącym bezpośrednią kontynuacją hitowego Avengers: Czas Ultrona, Steve Rogers aka Kapitan Ameryka staje na czele drużyny Avengers, by ponownie ocalić ludzkość przed zagładą. W czasie kolejnej międzynarodowej akcji z udziałem superbohaterów ponownie dochodzi do strat w ludności cywilnej. Rosną więc naciski polityczne, by poddać herosów systemowi nadzoru i utworzyć organ decydujący o stopniu ich zaangażowania w działania militarne. Sytuacja ta poważnie wpływa na atmosferę panującą wśród Avengers, którzy starają się obronić świat przed nowym, nikczemnym nieprzyjacielem.

Z kolei Scarlett Johansson podzieliła się z dziennikarzami Entertainment Weekly kilkoma szczegółami na temat granej przez sienie postaci – Natashy Romanoff (Czarnej Wdowy).

Ze słów aktorki wynika, że Romanoff nigdy tak naprawdę nie chciała należeć do Drużyny Avengers, jednak została do tego zmuszona przez okoliczności i decyzje, jakie podjęła w przeszłości. To właśnie jej przeszłość wpłynęła na to, że czuje swojego rodzaju powołanie, by czynić to, co jest właściwe dla większości i poddaje się temu pragnieniu. Johansson zapewnia, że w „Civil War” zobaczymy na co naprawdę stać Czarną Wdowę i że to właśnie ona jest prawdziwa bohaterką.

Jaka będzie postawa Natashy Romanoff wobec Tony’ego Starka i Stevea Rogersa? Aktorka zdradziła, że bohaterka ma plan i opracowaną strategię, dzięki której będzie mogła śledzić działania obu stron konfliktu i zyskać szerszą perspektywę wydarzeń.

Światowa premiera „Captain America: Civil War” jest zaplanowana na 28 kwietnia 2016 roku, a w polskich kinach film pojawi się 6 maja.

Poniżej możecie zobaczyć najnowsze zdjęcia promocyjne nadchodzącej superprodukcji Marvela.

Civil War 2

 

Civil War 4

 

Civil War 3

 

Civil War 1

 

Civil War 5

 

Civil War