Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Nowe zdjęcia obsady Mary Poppins Returns

Zdjęcia do sequela „Mary Poppins” z 1964 roku już trwają, a dowodem są poniższe fotografie z planu filmowego. Zobaczcie jak w roli latarnika Jacka prezentuje się Lin-Manuel Miranda!

Akcja „Mary Poppins Returns” będzie rozgrywać się 25 lat po wydarzeniach ukazanych w pierwszej części. Michael i Jane są już dorośli, a Michael sam ma trójkę dzieci, zatrudnia pokojówkę Ellen i żyją na Cherry Tree Lane. Mary Poppins pojawia się w jego życiu, gdy ten cierpi po stracie bliskiej osoby.

Obok Emily Blunt w roli głównej, guwernantki Mary Poppins, w produkcji wystąpią także Ben Whishaw jako Michael, Emily Motrimer jako Jane, Pixie Davies, Nathanael Saleh i Joel Dawson jako trójka dzieci Michaela. Pojawi się również Lin-Manuel Miranda jako Jack, Julie Walters jako pokojówka Ellen, Colin Firth jako William Weatherall Wilkins oraz Dick Van Dyke jako Mr. Dawes Jr. Dodatkowo jeszcze jedno słynne nazwisko – Meryl Streep, która pojawi się w roli Topsy.

Producentami są John DeLuca i Marc Platt. Scenariusz napisali David Magee i Marc Shaiman oraz Scott Wittman, a reżyserią zajmuje się Rob Marshall. Premiera 25 grudnia 2018 roku.

Mary Poppins Returns 1

 

Mary Poppins Returns 2

 

Mary Poppins Returns 3