Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Nowe zdjęcia promocyjne Fantastycznych zwierząt

Do premiery wyczekiwanego filmu „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” od Warner Bros. Pictures pozostał już niecały miesiąc! W sieci pojawiła się galeria fotografii promocyjnych widowiska, zobaczcie je poniżej.

Spin-off przygód Harrego Pottera, na który czekają widzowie na całym świecie, ma trafić do kin już tej jesieni, a poniżej prezentujemy oficjalny opis produkcji:

Akcja filmu „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” rozpoczyna się w 1926 roku. Newt Scamander wraca z wielkiej wyprawy, której celem było odnalezienie i opisanie szeregu fantastycznych zwierząt. Jego krótki pobyt w Nowym Jorku mógłby przejść niezauważony, gdyby nie pewien nie-czar (tj. amerykański mugol) o imieniu Jakub, źle skierowany magiczny przypadek oraz ucieczka kilku fantastycznych zwierząt Newta. Wszystko to może spowodować nie lada kłopoty, zarówno dla świata magicznego, jak i nie-czarów.

Trylogię wyprodukuje Warner Bros. Przedstawi ona widzom przygody Scamandera, autora tytułowego bestiariusza – „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć”, który stał się podręcznikiem czytanym przez Harry’ego Pottera. Akcja trylogii rozgrywać się będzie 70 lat przed wydarzeniami ukazanymi w pierwszej części przygód młodego czarodzieja z blizną – „Harry Potter i Kamień Filozoficzny”.

W Scamandera wcieli się Eddie Redmayne, a w pozostałych rolach zobaczymy Ezrę Millera, Katherine Waterston, Alison Sudol, Dana Foglera, Colina Farrella, Samanthę Morton, Rona Perlmana, Jona Voighta, Carmen Ejogo i Gemmę Chan.

Reżyserią widowiska fantasy zajmuje się David Yates, który odpowiada za cztery ostatnie filmy o przygodach Harry’ego Pottera. Scenariusz produkcji stworzyła sama J.K. Rowling.

Światowa premiera „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” została zaplanowana na 16 listopada 2016 roku. Kolejne części mają zadebiutować odpowiednio w 2018 i 2020 roku, a twórcy mają zamiar rozbudować sagę do pięciu filmów.

Fantastyczne zwierzęta 1

 

Fantastyczne zwierzęta 2

 

Fantastyczne zwierzęta 3

 

Fantastyczne zwierzęta 4

 

Fantastyczne zwierzęta 5

 

Fantastyczne zwierzęta 6

 

Fantastyczne zwierzęta 7

 

Fantastyczne zwierzęta 8

 

Fantastyczne zwierzęta 9

 

Fantastyczne zwierzęta 10