Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Nowe zdjęcia promocyjne Rogue One (galeria)

W sieci zaprezentowano galerię nigdy wcześniej niepublikowanych zdjęć pierwszego spin-offu „Gwiezdnych Wojen” – „Rogue One: A Star Wars Story”. Zobaczcie je poniżej.

„Łotr 1” znakomicie radzi sobie na świecie, zarabiając kolejne miliony. Do tej pory film zgromadził na swoim koncie ponad 789 mln dolarów, a w ten weekend produkcja wchodzi do chińskich kin, więc z pewnością wynik zostanie poprawiony.

“Łotr 1” to pierwszy film z cyklu “Gwiezdne wojny – historie”. Grupa rebeliantów podejmuje się misji niemożliwej, próbując wykraść plany budowy Gwiazdy Śmierci, najpotężniejszej broni Imperium. Ten kluczowy dla całego uniwersum Gwiezdnych wojen moment rozpoczyna serię zdarzeń, w których zwykli ludzie dokonują niezwykłych czynów i stają się bohaterami.

W filmie występują m.in. nominowana do Oscara Felicity Jones, nagrodzony Oscarem Forest Whitaker i Mads Mikkelsen, zdobywca nagrody dla najlepszego aktora na festiwalu w Cannes. Produkcja gości obecnie na ekranach i zbiera wiele pozytywnych opnii, zarówno od widzów, jak i krytyków.

ro 1

 

ro 2

 

ro 3

 

ro 4

 

ro 5

 

ro 6

 

ro 7

 

ro 8

 

ro 9

 

ro 10

 

ro 11

 

ro 12

 

ro 13

 

ro 14

 

ro 15

 

ro 16

 

ro 17

 

ro top