Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Nowe zdjęcia z Jumanji: Następny poziom

Magazyn Total Film zaprezentował nowe zdjęcia z widowiska „Jumanji: Następny poziom”, która zadebiutuje na srebrnym ekranie w grudniu bieżącego roku.

W tym tygodniu Total Film opublikował kilka nowych zdjęć z „Jumanji: Następny poziom”. Widać na nich przede wszystkim mroźny, zimowy krajobraz, na którym zaprezentowano odmienny klimat niż ten, jaki gościł na ekranie w poprzedniej części. Jedna z fotografii pokazuje także skład głównych bohaterów z zupełnie nową postacią.

„Jumanji: Następny poziom” to powrót słynnych bohaterów, których poznaliśmy w „Jumanji: Przygoda w dżungli”. Tyle że zasady gry zmieniły się diametralnie. Wszyscy zmuszeni są do powrotu do świata Jumanji, by uratować jednego ze swych przyjaciół, któremu nie udało się opuścić gry. Nie spodziewają się jednak, że nic nie pójdzie zgodnie z ich oczekiwaniami. Przyjdzie im stawić czoła niebezpieczeństwom i temu, co nieznane – od jałowych pustyń przez śnieżne szczyty gór. Tylko czy uda im się wyjść z najbardziej wciągającej gry świata?

Obraz wyreżyserował Jake Kasdan („Jumanji: Przygoda w dżungli”), opracował też scenariusz wspólnie z Jeffem Pinknerem i Scottem Rosenbergem. W obsadzie znaleźli się m.in. Dwayne Johnson, Jack Black, Kevin Hart, Karen Gillan, Awkwafina, Danny DeVito, Danny Glover, Nick Jonas, Alex Wolff, Ashley Scott, Morgan Turner, Madison Iseman i Ser’Darius Blain.

Premiera w USA ma przypaść na 4 grudnia, zaś w polskich kinach film ma pojawić się 27 grudnia.


Źródło: gamesradar.com