Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Nowe zdjęcie promocyjne z widowiska Mary Poppins

Wytwórnia Walt Disney Pictures na łamach Empire zaprezentowała nowe zdjęcie promujące ich nadchodzącą produkcję zatytułowaną “Mary Poppins powraca”. Fotografia przedstawia głównych bohaterów widowiska.

Akcja filmu osadzona jest w latach 30”, czyli okresie czasowym z oryginalnych powieści. Michael i Jane są już dorośli, Michael sam ma trójkę dzieci i zatrudnia pokojówkę Ellen. Wszyscy żyją na Cherry Tree Lane. Po tym jak Michael cierpi z powodu śmierci żony, enigmatyczna niania Mary Poppins ponownie wkracza w życie rodziny Banksów i wraz z optymistycznym latarnikiem Jackiem, używa swoich magicznych mocy, aby pomóc odkryć rodzinie na nowo radość z życia. Pojawiają się cudowni bohaterowie, w tym niesamowita i ekscentryczna kuzynka Mary, Topsy.

Obok Emily Blunt w roli głównej, guwernantki Mary Poppins, w produkcji wystąpią także Ben Whishaw jako Michael, Emily Motrimer jako Jane, Pixie Davies, Nathanael Saleh i Joel Dawson jako trójka dzieci Michaela. Pojawi się również Lin-Manuel Miranda jako Jack, Julie Walters jako pokojówka Ellen, Colin Firth jako William Weatherall Wilkins, Dick Van Dyke jako Mr. Dawes Jr. oraz Meryl Streep, która pojawi się w roli Topsy.

Producentami są John DeLuca i Marc Platt. Scenariusz napisali David Magee i Marc Shaiman oraz Scott Wittman, a reżyserią zajmuje się Rob Marshall. Premiera 25 grudnia 2018 roku.

mary poppins fot

 

Mary Poppins p