Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Nowi Mutanci z nową datą premiery?

W sieci pojawiły się niepokojące pogłoski, których źródłem jest wyciek z panelu Hasbro z nowojorskich targów Toy Fair poświęconych przemysłowi zabawkowemu. Na grafice związanej z filmem pojawiła się bowiem dziwna data premiery wspomnianego widowiska: poniedziałek, 2 września.

Przypomnijmy: „Nowi Mutanci: mieli pierwotnie trafić do kin w kwietniu 2018 roku, jednak po kilku przesunięciach premiery, ostatnie plotki wspominały, że film może w ogóle nie wejść do kin, ale trafić od razu na platformę streamingową. Teraz wieści z Toy Fair nie napawają optymizmem fanów wyczekujących na obraz Josha Boone’a.

Reżyserią filmu zajął się wspomniany Boone, który wspólnie z Knate Gwaltney, Scottem Neustadterem i Michaelem H. Weberem stworzył również scenariusz produkcji. W filmie „X-Men: New Mutants” pojawią się takie postacie Wolfsbane (Maisie Williams), Magik (Anya Taylor-Joy), Cannonball (Charlie Heaton), Sunspot (Henry Zaga) oraz Danielle Moonstar (Blu Hunt). Na chwilę obecną zakłada się, że „Nowi Mutanci” wejdą do kin 1 sierpnia. Wytwórnia nie skomentowała doniesień o wrześniowej premierze.