Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Nowy, anglojęzyczny, zwiastun Dragon Blade z Jackie Chanem!

Epicki Dragon Blade zarobił już w Chinach imponującą sumę 120 mln dolarów, a wkrótce mieszkańcy Stanów będą mogli sami nacieszyć oko akcją i majestatem owej produkcji. Premiera zapowiedziana jest na 4 września, a tymczasem Lionsgate Premiere podzieliło się ze wszystkimi zainteresowanymi nowym zwiastunem.

Film reżyseruje Daniel Lee, a zachwycać się będzie można znakomitą grą aktorską Jackie’go Chan’a, John’a Cusack’a czy Adrien’a Brody’ego.

Dragon Blade to film skupiający się na walce o Jedwabny Szlak, znajdujący się na pograniczu Wschodu i Zachodu. Kiedy skorumpowany przywódca rzymian Tiberius (Adrien Brody) przybywa ze swoją wielką armią, aby przejąć Jedwabny Szlak, Huo An (Jackie Chan) i jego grupa wyszkolonych wojowników sprzymierza się z legionem uciekających rzymskich wojowników prowadzonych przez generała Luciusa (John Cusack), aby utrzymać delikatną równowagę sił w tym regionie.

Chcąc bronić swojego kraju, a także swoich przyjaciół, Huo An gromadzi wojowników z trzydziestu sześciu etnicznych nacji, aby w niepowtarzalnej epickiej bitwie pokonać Tiberiusa.