Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Nowy Bond dopiero w 2021 roku

Twórcy widowiska zdecydowali, że ze względu na pandemię koronawirusa nie wprowadzą filmu do kin w tym roku. Najnowszą odsłonę przygód Jamesa Bonda pt. „Nie czas umierać” z Danielem Craigiem w roli głównej zobaczymy dopiero w 2021 roku.

Tegoroczna premiera „Nie czas umierać” została odwołana z powodu światowego wzrostu zakażeń koronawirusem. Widowisko ma być ostatnią produkcją z Danielem Craigiem w roli agenta 007 i wejdzie do kin 2 kwietnia 2021 roku.

Takie zachowanie MGM i Universala może spowodować zmiany i przesunięcia kolejnych premier. Jednak, jak tłumaczą swoją decyzję twórcy, chcą zagwarantować w ten sposób, że widowisko będą mogli obejrzeć w kinach widzowie na całym świecie.

Reżyserem nowego filmu o Bondzie jest Cary Joji Fukunaga. Za zdjęcia odpowiedzialny jest Linus Sandgren, a za muzykę stworzył Hans Zimmer. Główną piosenkę do „Nie czas umierać” wykonuje Billie Eilish. W filmie na ekranie oprócz Daniela Craiga pojawią się m.in. Lashana Lynch, Rami Malek, Lea Seydoux, Ralph Fiennes oraz Christopher Waltz.

Przypominamy oficjalny zwiastun i opis „Nie czas umierać” („No time to die”):

James Bond opuszcza czynną służbę i cieszy się spokojnym życiem na Jamajce. Tymczasem jednak jego stary przyjaciel Felix Leiter z CIA zwraca się do niego o pomoc. Misja uratowania porwanego naukowca okazuje się o wiele bardziej zdradliwa, niż mogłoby się wydawać i naprowadza agenta 007 na ślad tajemniczego złoczyńcy, dysponującego nową, niezwykle niebezpieczną technologią.