Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Nowy istotny bohater pojawi się w Last Jedi?

Niecierpliwie czekamy na następną zapowiedź VIII Epizodu „Gwiezdnych Wojen”, a tym czasem szczegóły dotyczące fabuły mogą nam przemknąć między palcami. Gdzie możemy ich szukać, aby ich nie przegapić? Praktycznie wszędzie! Okazuje się, że na nowej liście zapowiedzianych zabawek z uniwersum Gwiezdnych Wojen pojawiło się pewne nazwisko. Autentyczne czy nie? Uwaga na możliwe spoilery!

Wśród zabawek od GameStop pojawia się Qui Gonn Jinn, Darth Vader i Lando Calrissian, ale także kilka nowych postaci, takich jak Cool Beta czy Foxtrot. Oto co na ten temat ma do powiedzenia La Fosa del Rancor:

Nazwy „Cool Beta” i „Foxtrot” są o tyle trudne, że ciężko przewidzieć, do których postaci się odnoszą, ale pierwsze domysły każą nam sądzić, że będą istotne tak jak Rey, Kylo Ren, Luke, Finn czy Poe, ale nigdy nie wiadomo. Bardzo prawdopodobne, że tak zwany „Victor” to Snoke. Powodem tych przypuszczeń może być fakt, że Snoke to jedna z dwóch figurek, które ten bohater ma mieć, a które mają zawierać „tron”. Do tej pory w filmie nie widzieliśmy nikogo innego, kto by siedział na tronie poza Snokem. Jest też paczka czterech figurek postaci zwanych „Guards of Evil”, którzy być może są osobistymi strażnikami Snoke’a.

Premiera „Star Wars: The LastJedi” zadebiutuje w kinach 15 grudnia.

 sw zabawki