Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Nowy spot Spider-Mana

W nowym, krótkim spocie „Spider-Man: Daleko od domu” przedstawiono krótką scenkę z filmu albo materiał promocyjny, na którym ewidentnie wskazano, kto jeszcze zna prawdziwą tożsamość Człowieka Pająka.

Jednak trudno podejść do takiego wideo w pełni poważnie. Jego struktura bodaj rzeczywiście zdradza to, że MJ pozna to, kto kryje się za maską Spider-Mana, ale może to być równie dobrze marketingowy element o zabarwieniu wyłącznie humorystycznym, mający na celu podsycić apetyt widzów na seans drugiej części przygód Petera Parkera – w tym wypadku to, w jaki sposób doszło do tego odkrycia. Zresztą, takie zagrania – frazeologiczne wpuszczanie w maliny widzów –  nie są wcale niczym nowym w Marvel Cinematic Universe.

Film trafi do kin 5 lipca.

Peter Parker powraca jako Spider-Man w nowym filmie “Spider-Man: Daleko od domu”. Nasz superbohater z sąsiedztwa przyłącza się do swych najlepszych przyjaciół – Neda, MJ i reszty, by wspólnie wyruszyć na europejskie wakacje. A jednak plan porzucenia wcielenia Spider-Mana na kilka tygodni nie udaje się, kiedy Peter – z wielkimi oporami – decyduje się pomóc Nickowi Fury’emu odkryć sekret tajemniczych ataków, które pustoszą kontynent.