Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Nowy teaser i plakat Heroes Reborn

Stacja NBC rusza z dynamiczną promocją nowego serialu Heroes Reborn, który czeka na swoją premierę. W sieci opublikowano nowy teaser, niestety nie zawiera on nowych scen.

„Heroes Reborn” będzie bezpośrednią kontynuacją, kręconego w latach 2006 – 2010, serialu „Heroes”. Greg Grunberg w projekcie „Heroes Reborn” pojawi się w roli Matta Parkmana tylko w występach gościnnych, ale obok niego zobaczymy pozostałe gwiazdy „Heroes”. Powróci Jack Coleman w roli Noah Benneta, Masi Oka jako Hiro Nakamura oraz Jimmy Jean-Louis w roli Haitańczyka. W obsadzie zobaczymy także Zachary’ego Levi („Chuck”), Robbiego Kaya („Once upon a time”, „Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach”) oraz Ryana Guzmana („Step Up”, „Chłopak z sąsiedztwa”). Wiadomo także, iż postać grana przez Zachary’ego Levi będzie osobą polującą na ludzi z supermocami.

Poniżej prezentujemy nowy teaser i 2 plakaty promocyjne.

Tim Kring jest producentem wykonawczym i pozostaje odpowiedzialny za scenariusz „Heroes Reborn”. Peter Elkoff i James Middleton także pełnią funkcję producentów wykonawczych serialu. „Heroes Reborn” jest produkowany przez Universal Television, Imperative Entertainment oraz Tailwind Productions.

Pierwszy sezon „Heroes Reborn” ma liczyć 13 odcinków. Serial zadebiutuje jesienią tego roku, 24 września i będzie emitowany w czwartki o 20:00.

herosiplakat

herosiplakat2