Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Nowy telewizyjny zwiastun Spectre

 

Premiera najnowszej odsłony przygód agenta 007 zbliża się wielkimi krokami. Wytwórnia Metro-Goldwyn-Mayer Studios, EON Productions oraz Sony Pictures Entertainment opublikowały najnowszy telewizyjny trailer produkcji, który możecie zobaczyć poniżej.

W „Spectre” w postać agenta 007 wcieli się po raz czwarty Daniel Craig. W obsadzie filmu zobaczymy także Christopha Waltza, Monicę Bellucci, Ralpha Fiennesa, Bena Whishawa oraz Naomie Harris.

Tajemnicza wiadomość z przeszłości wysyła Bonda na niebezpieczną misję do Mexico City i Rzymu, gdzie spotyka Lucię Sciarrę (Monica Bellucci) – piękną wdowę po słynnym kryminaliście. Bond przenika na tajne spotkanie i odkrywa istnienie złowrogiej organizacji zwanej WIDMO.

Reżyserią zajął się Sam Mendes („Skyfall”, „Droga do szczęścia”, „American Beauty”). Scenariusz napisali John Logan, Robert Wade, Neal Purvis oraz Jez Butterworth.

Superprodukcja w Anglii ma ukazać się już 26 października, natomiast w USA oraz w Polsce premierę zapowiedziano na 6 listopada.