Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Nowy thriller sf od Netflixa: Nie otwieraj oczu z Sandrą Bullock

 

Netflix zaprezentował oficjalny zwiastun filmu „Nie otwieraj oczu” („Bird Box”). Czyżby nowa propozycja dla fanów „Cichego miejsca”?

Reżyserią „Nie otwieraj oczu” („Bird Box”) zajęła się Susanne Bier na podstawie scenariusza autorstwa Erica Heisserera. Film zainspirowany został powieścią autorstwa Josha Malermana z 2014 roku o tym samym tytule. W obsadzie produkcji pojawią się m.in: Sandrę Bullock, Sarah Paulson, Trevante Rhodes, Machine Gun Kelly, BD Wong czy John Malkovich.

Akcja filmu osadzona jest w post-apokaliptycznym świecie, w którym ludzkość staje w obliczu wielkiej katastrofy. Z niewyjaśnionych przyczyn, wszyscy ludzie zaczynają widzieć manifestacje swoich największych lęków, co doprowadza ich do szaleństwa i w efekcie – samobójstwa. Jedynym rozwiązaniem jest pozostawanie w miejscach odciętych od świata zewnętrznego, a wyjścia wiążą się z koniecznością zasłaniania oczu, by nie narazić się na bodźce i zagrożenia od…obcych?

Światowa premiera „Nie otwieraj oczu” („Bird Box”) odbędzie się 12 listopada na AFI Fest, a film będzie dostępny na Netflix już 21 grudnia.

O filmie:

Czasem zamknięcie oczu chroni od scen z duchami, a czasem od śmierci. „Nie otwieraj oczu” z Sandrą Bullock w roli głównej już 21 grudnia na Netflix.

Nie otwieraj oczu p