Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Nowy trailer Suicide Squad

 

Jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku już w najbliższy piątek. „Suicide Squad” od DC Comics i Warner Bros. Picutres. wejdzie do kin 5 sierpnia, a w sieci pojawił się kolejny zwiastun, który zawiera nowe sceny!

Tym razem możemy podziwiać Jokera (Jared Leto) i pozostałych członków grupy do zadań specjalnych.

Oficjalny opis i zwiastun „Suicide Squad”, który zadebiutuje na dużym ekranie już w piątek, poniżej:

Jak dobrze być złym… Zebrać drużynę złożoną z najbardziej niebezpiecznych pojmanych superprzestępców. Następnie przekazać im najpotężniejszą broń, jaką dysponuje rząd. Wreszcie wysłać ich na misję, której celem jest pokonanie tajemniczego, nieprzeniknionego bytu. Amanda Waller, oficer amerykańskiego wywiadu, doszła do wniosku, że do takiego zadania nada się jedynie zbieranina łotrów, którzy nie mają absolutnie nic do stracenia.

Co zrobi Legion Samobójców, gdy jego członkowie zorientują się, że nie zostali wybrani dlatego, iż mają szansę wygrać, ale dlatego, że nikt nie będzie ich żałował, gdy poniosą klęskę? Czy dadzą z siebie wszystko, choćby mieli zginąć, czy będą walczyć o własne przetrwanie?

Premiera „Suicide Squad” została zaplanowana na 5 sierpnia.

W filmie zobaczymy m.in. Willa Smitha jako Deadshota, Jared Leto w roli Jokera, Margot Robbie jako Harley Quinn, Carę Delevingne jako Enchantress, Jaia Courtneya jako Boomerang.