Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Nowy trailer Wojny o planetę małp z okazji Dnia Ojca

 

20th Century Fox wypuściło nowy zwiastun produkcji “Wojna o planetę małp”, utrzymany w klimacie nadchodzącego Dnia Ojca. Zapowiedź skupia się na przywódcy małp, czyli Ceasarze (Andy Serkis) i jego dziedzictwie oraz tym, jak walczy z ludźmi. Możecie go obejrzeć poniżej.

Wypuszczenie trailera przy okazji Dnia Ojca to ciekawe posunięcie, biorąc pod uwagę, że Caesar, poza martwieniem się o własnego syna, stał się także ojczymem Novy (Amiah Miller), czyli młodej dziewczyny która wyrosła na niemą kobietę w oryginalnej “Planecie Małp” i jej sequelach.

Chociaż nowy film ma być ostatnią odsłoną opowieści o Caesarze, wcale nie oznacza to, że franczyza się zakończy. Producent Peter Chernin wspomniał ostatnio, że ekipa ma jeszcze “wiele historii dziejących się w uniwersum, które nie zostały jeszcze opowiedziane”.

W nowej odsłonie blockbustera, Caesar i jego małpy będą wystawione na zabójczy konflikt z armią ludzi. Po ogromnych stratach Caesar zdecyduje się sięgnąć w mroczne zakątki swojej duszy i podejmie własną misję dla uratowania swego gatunku.

„Wojna o planetę małp” pojawi się w kinach 14 lipca 2017.