Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Nowy zwiastun Godzilla: Resurgence

 

Długo wyczekiwana produkcja pt. „Godzilla: Resurgence” od studia Toho Pictures 29 lipca zawojowała japońskie kina – teraz zmierza do Ameryki i innych krajów. Jak na razie obejrzeć możemy kolejny zwiastun produkcji.

Nowy film to 29 odsłona serii o najsławniejszej jaszczurce w historii kina. Ostatnio, w 2004 roku oglądaliśmy film „Godzilla: Ostatnia wojna”, więc od tego czasu fani historii Godzilli z pewnością stęsknili się za burzącym budynki potworem.

Produkcja została nakręcona w zeszłym roku, a jej reżyserami zostali Hideaki Anno i Shinji Higuchi („Attack on Titan”). Zajmowali się oni również scenariuszem i efektami specjalnymi.

Studio Toho zdradziło, że do nakręcenia filmu zdecydowano się skorzystać z CGI, więc studio planuje zapewnić fanom najbardziej przerażającą wersję Godzilli ze wszystkich zaprezentowanych do tej pory. Dodatkowo, twórcy postanowili zapewnić produkcji bardziej brutalny świat, pełen ataków terrorystycznych i klęsk żywiołowych – być może jako symbol upadłości ludzkości.

Sequel „Godzilli” od Garetha Edwardsa pojawi się z kolei 8 czerwca 2018 roku. Będzie to produkcja wytwórni Legendary i Universal Pictures.


Godzilla Resurgence Philippine Official Trailer 2 przez kp1025