Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Nowy zwiastun John Wick: Chapter 2

 

Wytwórnia Lionsgate pracuje nad kolejnym filmem o przygodach Johna Wicka. W roli głównej powraca Keanu Reeves, a już dziś studio zaprezentowało widzom nową zapowiedź produkcji i plakat promocyjny produkcji.

 

W jednym z wywiadów o fabule kontynuacji wypowiedział się Keanu Reeves. Aktor zapowiedział, że w kontynuacji możemy spodziewać się wejścia do podziemnego półświatka zabójców, który kryje się za fasadą zwykłego świata. Z pewnością kolejny raz czeka nas też wiele akcji, pościgów i strzelanin. W poniższym spocie możecie zobaczyć jak na John Wick przygotowuje się na jedno z takich specyficznych przyjęć:

W obsadzie „John Wick 2”, obok Keanu Reevesa, zagrają m.in. Ian McShane, Common (Lonnie Rashid Lynn), Peter Stormare, Bridget Moynahan, John Leguizamo, Lance Reddick, Thomas Sadoski, a także Laurence Fishburne. Fishburne zagra postać o pseudonimie The Bowery King. Będzie on bohaterem niezwykle inteligentnym, charyzmatycznym i fascynującym, wniesie do filmu również porcję humoru.

Scenariusz napisał Derek Kolstad. Reżyserią zajął się Chad Stahelski. Premiera produkcji została zaplanowana na 9 lutego 2017 roku.

John Wick Chapter 2 poster