Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Nowy zwiastun Ligi Sprawiedliwości!

 

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Warner Bros. Pictures udostępnił kolejny trailer widowiska „Justice League”. Zobaczcie jak będzie prezentować się tytułowa drużyna superbohaterów od DC na wielkim ekranie.

Reżyserią „Ligi Sprawiedliwości” dla Warner Bros. Pictures i DC Comics zajął się Zack Snyder, a scenariusz przygotował Chris Terrio.

W filmie wystąpią Henry Cavill (Clark Kent/Superman), Ben Affleck (Bruce Wayne/Batman), Gal Gadot (Diana Prince/Wonder Woman), Jason Momoa (Arthur Curry/Aquaman), Ezra Miller (Barry Alle /Flash), Ray Fisher (Victor Stone/Cyborg), Amy Adams (Lois Lane) i Amber Heard (Mera).

Obok nich na ekranie pojawią się również Connie Nielsen (Królowa Hippolyta), Kiersey Clemons (Iris West), Jeremy Irons (Alfred Pennyworth), J.K. Simmons (Komisarz Gordon), Willem Dafoe (Nuidis Vulko), Jesse Eisenberg (Lex Luthor) i Ciarán Hinds (Steppenwolf).

Zainspirowany ofiarnym czynem Supermana Bruce Wayne, który odzyskał wiarę w ludzkość, prosi swojego nowego sprzymierzeńca, Dianę Prince, o pomoc w pokonaniu jeszcze potężniejszego wroga. Nie tracąc czasu, Batman i Wonder Woman starają się znaleźć i przekonać do współpracy grupę metaludzi, która ma stanąć do walki z nowym zagrożeniem. Jednak mimo utworzenia jedynej w swoim rodzaju ligi superbohaterów, złożonej z Batmana, Wonder Woman, Aquamana, Cyborga i Flasha, może być już za późno na uratowanie planety przed atakiem katastroficznych rozmiarów.

„Liga Sprawiedliwości” zadebiutuje w kinach 17 listopada.