Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Nowy zwiastun Moany

 

W sieci zaprezentowano kolejną zapowiedź najnowszej animacji Disneya „Moana” („Vaiana: Skarb oceanu”) orz galerię plakatów bohaterów produkcji. Premiera w USA została zapowiedziana na 23 listopada tego roku, a materiały promocyjne możecie zobaczyć poniżej!

 

W animacji „Vaiana: Skarb oceanu” zobaczymy także wielkiego pół-boga Maui, pod którego głos podkłada Dwayne Johnson i oczywiście tytułową Moanę (Auli’i Cravalho).

Walt Disney Animation Studios pracuje nad najnowszym filmem przygodowym „Moana” w reżyserii Rona Clementsa i Johna Muskera (znani z „Małej Syrenki”, „Księżniczki i żaby” czy „Aladyna”).

Aktorka podkładająca głos pod Moanę przyznaje, że zawsze chciała zostać księżniczką Disneya, piosenkarką albo aktorką. Uważa, że Moana jest cudowną postacią i świetnie się z nią pracuje.

Oficjalny opis fabuły brzmi następująco:

Trzy tysiące lat temu najdzielniejsi żeglarze na świecie przemierzali wody południowego Pacyfiku i odkrywali wyspy Oceanii. Jednak w pewnym momencie ich wyprawy ustały na całe tysiąc lat – i nikt nie wie dlaczego…

Walt Disney Animation Studios prezentuje film „Vaiana: Skarb oceanu”. Jest to komputerowo animowana opowieść o przygodach nastolatki, która, chcąc dokończyć dzieła swych przodków, wyrusza w niebezpieczną misję. Podczas podróży poznaje potężnego niegdyś półboga Maui. Od tego momentu wspólnie żeglują przez bezmiar oceanu, który nie szczędzi im karkołomnych przygód, obfitujących w spotkania z ogromnymi potworami.

Cała koncepcja zapowiada się cudownie, a towarzyszyć jej będzie muzyka skomponowana przez Lin-Manuel Mirandę, Marka Macina i Opetaię Foa’i. Premiera w USA zapowiedziana została na 23 listopada 2016 roku.

moana0001 0

 

moana0002 0

 

moana0003

 

 

moana0005

 

moana0006

 

moana0007

 

moana0008

 

moana 001