Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Nowy zwiastun Osobliwego domu pani Peregrine!

 

Zgodnie z zapowiedziami w sieci pojawiły udostępniono nowy trailer filmu w reżyserii Tima Burtona – ekranizacji książki „Osobliwy dom pani Peregrine” autora Ransoma Riggsa. Dostaliśmy pierwsze spojrzenie na Samuela L. Jacksona w roli Barrona.

 

W obsadzie produkcji znaleźli się Eva Green (Pani Peregrine), Asa Butterfield (Jacob Portman), Ella Purnell (Emma Bloom), Chris O’Dowd (Franklin Portman), Allison Janney (Dr Golan), Terence Stamp (Abraham Portman), Judi Dench (Panna Avocet) i Samuel L. Jackson (Barron), a scenariuszem zajęła się Jane Goldman. Peter Chernin i Jenno Topping są odpowiedzialni za produkcję filmu dla Chernin Entertainment.

Poniżej oficjalny opis fabuły:

Wywołująca dreszcz emocji i grozy opowieść o domu sierot na tajemniczej wyspie, zamieszkiwanej niegdyś przez równie tajemnicze dzieci. Szesnastoletni Jakub, którego dziadek był jednym z nich, przyjeżdża na wyspę, żeby za wszelką cenę odkryć przeszłość dziwnego, zniszczonego domu i jego małych mieszkańców.

Światowa premiera obrazu została zaplanowana na 28 września 2016 roku, a w polskich kinach film zobaczymy 7 października 2016 roku.