Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Obcy: Przymierze – Facehugger przedstawia się załodze

Poniżej możecie obejrzeć nowy klip z filmu “Obcy: Przymierze”, w którym Facehugger prezentuje swoje możliwości załodze tytułowego statku. Ale spokojnie – to, że postać grana przez Demiana Bichira pada ofiarą kosmity, wcale nie oznacza, że bohater zginie.

 

W wideo możecie także zobaczyć Cole’a (Uli Latukefu), który stara się ratować ducha drużyny, ale wnioskując z zakończenia klipu można stwierdzić, że członkowie załogi raczej nie zostali w pobliżu, by podziwiać jego akt heroizmu.

Ridley Scott powraca do uniwersum stworzonego dla „Obcego” z nowym, powalającym filmem. Fabuła „Przymierza” opowiada o załodze tytułowego statku, która znajdując się na planecie w odległym zakątku galaktyki odkrywa mroczny, niebezpieczny świat w miejscu, w którym teoretycznie nie powinno istnieć życie.

W reżyserowanym przez Scotta filmie zagrają: Michael Fassbender, Katherine Waterston, Billy Crudup, Danny McBride, Carmen Ejogo, Amy Seimetz, Jussie Smollett, Callie Hernandez, Nathaniel Dean, Alexander England i Benjamin Rigby.