Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Obecność 3: Na rozkaz diabła ze zwiastunem!

Warner Bros. opublikowało zwiastun nadchodzącego filmu „Obecność 3: Na rozkaz diabła”, czyli kolejny rozdział opowieści o demonologach Edzie i Lorraine Warrenach.

Obecność 3: Na rozkaz diabła to budząca grozę historia przerażającego morderstwa i nieznanych złych mocy. Wstrząsnęła ona nawet doświadczonymi badaczami spraw paranormalnych Edem i Lorraine Warrenami. Ten jeden z najbardziej zdumiewających przypadków w ich karierze zaczyna się od walki o duszę młodego chłopca. Wkrótce małżeństwo staje w obliczu czegoś, z czym jeszcze nie miało do czynienia. Dochodzi do bezprecedensowego procesu. Po raz pierwszy w historii Stanów Zjednoczonych podejrzany o morderstwo broni się, twierdząc, że był opętany przez demona.

Michael Chaves stanął za kamerą, a uniwersum poznał kręcąc „Topielisko. Klątwę La Llorony”. David Leslie Johnson-McGoldrick opracował scenariusz. W głównych rolach powrócą Patrick Wilson i Vera Farmiga. W filmie ponadto zagrali Ruairi O’Connor, Sarah Catherine Hook i Julian Hilliard.

Premierę przewidziano na 4 czerwca 2021 roku.

Obecność 3 Obecność 3