Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Obecność 3 w pomocyjnym klipie

W sieci zaprezentowano nowe wideo promujące kolejny horror z cyklu o demonologach Edzie i Lorraine Warrenach. „Obecność 3: Na rozkaz diabła” zadebiutuje w przyszłym miesiącu w kinach i ofercie HBO Max.

Oficjalny opis odsłony horroru „Obecność 3: Na rozkaz diabła” (ang. „The Conjuring: The Devil Made Me Do It”):

„Obecność 3: Na rozkaz diabła” to budząca grozę historia przerażającego morderstwa i nieznanych złych mocy. Wstrząsnęła ona nawet doświadczonymi badaczami spraw paranormalnych Edem i Lorraine Warrenami. Ten jeden z najbardziej zdumiewających przypadków w ich karierze zaczyna się od walki o duszę młodego chłopca. Wkrótce małżeństwo staje w obliczu czegoś, z czym jeszcze nie miało do czynienia. Dochodzi do bezprecedensowego procesu. Po raz pierwszy w historii Stanów Zjednoczonych podejrzany o morderstwo broni się, twierdząc, że był opętany przez demona.

Reżyserią zajął się Michael Chaves, który uniwersum poznał kręcąc „Topielisko. Klątwę La Llorony”, a scenariusz opracował David Leslie Johnson-McGoldrick. W głównych rolach powrócą Patrick Wilson i Vera Farmiga. W filmie ponadto zagrali Ruairi O’Connor, Sarah Catherine Hook i Julian Hilliard.

Światowa premiera została zaplanowana hybrydowo: 4 czerwca 2021 roku film pojawi się w kinach oraz na platformie streamingowej HBO Max. Polska data premiery horroru to 11 czerwca.