Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Obsada Suicide Squad z terapeutą?


Suicide Squad z pewnością wyróżnia się spośród wielu innych filmach o superbohaterach, głównie ze względu na obsadę składającą się przede wszystkim z czarnych bohaterów. Co to oznacza dla aktorów? Że każdy z nich na pewno odnajdzie swoje „mroczne ja”. Z tego powodu reżyser David Ayer zadbał o to, aby na planie filmu obecny był terapeuta… a nuż ktoś chciałby uciąć sobie z nim pogawędkę o dychotomii dobra i zła…

Adam Beach, który gra jedną z ról, mówi, że Ayer bardzo dokładnie wybiera aktorów:

„Davidowi Ayerowi chodzi o realizm. Więc jeżeli Twoja postać jest udręczona, on chce, żebyś Ty też był udręczony i się męczył. On chce czegoś prawdziwego.”
Oczywiście reżyser nie chce, aby poza planem aktorzy utrzymywali taki stan. Kiedy kamery są wyłączone, wszystko powinno wrócić do normy. Właśnie dlatego zatrudnił terapeutę – aby mieć pewność, że fikcja nie przejmie kontroli nad rzeczywistością.

Beach kontynuuje:

„To miłe mieć na pokładzie terapeutę, zwłaszcza jeżeli wrócisz do picia i jesteś naprawdę okropny. Jest przyjacielem Ayera i w bardzo wyjątkowy sposób upewnia się, że nadal mamy grunt pod nogami.”

Skoro reżyser aż tak przykłada się do swojego projektu, budzi się nie lada nadzieja, że film okaże się sukcesem. Suicide Squad pojawi się w kinach 5 sierpnia 2016 roku.