Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Oczekiwanie dobiega końca: zobaczcie zwiastun Justice League od Snydera

HBO zaprezentowało pełny zwiastun „Ligi Sprawiedliwości” w wersji Zacka Snydera. Widowisko zadebiutuje na HBO Max już 18 marca.

Dostaliśmy nowy zwiastun wersji reżyserskiej, czyli tzw. Snyder Cut, widowiska „Liga Sprawiedliwości”. W materiale możemy zobaczyć między innymi Batmana z czołgiem oraz nowe wcielenie Jokera, którego zagrał Jared Leto:

Oficjalny opis widowiska:

W filmie „Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera” Bruce Wayne (Ben Affleck), chcąc mieć pewność, że poświęcenie Supermana (Henry Cavill) nie poszło na marne, łączy siły z Dianą Prince (Gal Gadot), by zwerbować zespół superbohaterów, którzy ochronią świat przed zbliżającym się niebezpieczeństwem o katastrofalnych rozmiarach. Zadanie okazuje się jednak trudniejsze, niż to sobie wyobrażał, ponieważ każdy z członków tej ekipy musi stawić czoła demonom własnej przeszłości. Tylko pokonanie tych przeszkód, pozwoli im stworzyć bezprecedensową grupę bohaterów. Może być jednak za późno, by w końcu zjednoczeni – Batman (Affleck), Wonder Woman (Gadot), Aquaman (Jason Momoa), Cyborg (Ray Fisher) i Flash (Ezra Miller), byli w stanie uratować planetę przed Steppenwolfem, DeSaadem, Darkseidem i ich zbrodniczymi zamiarami.

Premiera odbędzie się 18 marca na HBO Max, a w Polsce na HBO Go. Wbrew wcześniejszym zapowiedziom film nie ukaże się w formie mini-serialu, ale jako 4-godzinne widowisko.