Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Od Gwiezdnych Wojen, przez Harry’ego Pottera i Piątek 13-tego do Deadpoola (galeria)

Niesamowite popkulturowe plakaty przygotowane przez wielu artystów, przynoszą zupełnie nowe spojrzenie na kultowe filmy. Zapraszamy do poniższej galerii!

Na pierwszy ogień idą prace Dana Mumforda, który posługuje się pseudonimem „Never Tell Me The Odds”. Na tapecie „Gwiezdne Wojny” i „Predator”. Dostępne w sklepie internetowym Dark Ink Art w cenie 50$.

Mumford SW1

 

Mumford SW2

 

Mumford Predator

Następnie prezentujemy oficjalnie licencjonowane plakaty do filmu „Harry Potter i kamień filozoficzny” autorstwa Gerharda z Dark Hall Mansion (cena to około 60$).

Gerhard HP1

Gerhard HP2

Z kolei poniższe prace Christophera Shy, znajdziecie w sklepie internetowym Wooden Nickel Artworks w cenie około 80$. Przykładowe projekty artysty: kultowy „Piątek 13-tego” oraz oscarowy „Mad Max: Fury Road”.

Shy Piątek 13

Shy Mad Max

Plakaty do „Kosmicznych Jaj” (wzorowane na „Gwiezdnych Wojnach”) przygotował natomiast Joshua Budich. Są dostępne na Nakatomi Inc. Zestaw 3 plakatów to koszt 80$.

Kosmiczne jaja

 

Kosmiczne jaja 2

Na sam koniec – perełka – dla fanów „Deadpoola”. Plakaty od Daniela Nasha, dostępne na Wooden Nickel Artworks w cenie 30-35$.

deadpool 2

 

deadpool