Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Oficjalna zapowiedź Monster Hunter

Widowisko „Monster Hunter” w reżyserii Paula W.S. Andersona z Millą Jovovich w roli głównej otrzymało pierwszą zajawkę. Materiał wideo do obejrzenia u nas!

Sony przełożyło planowaną na sierpień premierę widowiska na kwiecień 2021 roku. Jednak w teaserowej zapowiedzi widnieje data grudniowa. Możliwe, że to zwykła pomyłka lub wytwórnia planuje kolejne zmiany terminu premiery. W obsadzie obok Jovovich są również Tony Jaa, T.I., Ron Perlman, Diego Boneta oraz Meagan Good.

Oficjalny opis „Monster hunter”:

Nasz świat to tylko jeden świat. Gdzieś za nim istnieje inny – świat niebezpiecznych, potężnych potworów, którym rządzą siejąc śmiertelny strach.
Do tego świata zostaje wysłana porucznik Artemis (Milla Jovovich) wraz z elitarną jednostką wyspecjalizowanych żołnierzy. Szokujące uniwersum przeraża. W desperackiej próbie powrotu do naszego świata odważna porucznik spotyka tajemniczego łowcę (Tony Jaa), którego niezwykłe umiejętności pozwoliły mu przetrwać i zadomowić się w tym potwornym miejscu. Mierząc się z brutalnymi atakami przerażających potworów, wojownicy łączą siły, by odnaleźć drogę do domu. Film na podstawie światowego fenomenu – gry “Monster Hunter”.

Oficjalnie „Monster Hunter” ma trafić do kin 23 kwietnia 2021 roku.