Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Oficjalna zapowiedź Spider-Man Uniwersum

 

Sony Pictures Entertainment zaprezentowało pełny zwiastun pełnometrażowej animacji o Człowieku-pająku! W drugim materiale promocyjnym Ultimate Spider-Man, czyli Miles Morales, poznaje Spider-Manów z innych wymiarów!

Pierwszy zwiastun „Spider-Man Uniwersum” został przedstawiony widzom jeszcze w 2017 roku podczas brazylijskiego Comic Conu w Sao Paolo. Od tej pory nie pojawiło się zbyt wiele nowych informacji o produkcji, ale teraz studia Marvel i Sony zdradziły nam trochę więcej o animacji.

Głównym bohaterem animacji będzie Miles Morales, który zadebiutował w komiksach z serii Ultimate Universe, stosunkowo niedawno, bo w 2011 roku. Został nowym Człowiekiem-Pająkiem po śmierci Petera Parkera. Spider-Man przemówi głosem Shameika Moore’a, a główny złoczyńca i przeciwnik bohatera przemówi dzięki Liev’owi Schreiberowi („Piąta fala”, „Spotlight”, „Creed: Narodziny legendy”).

Animacja powstaje we współpracy Marvela, Sony oraz Columbia Pictures. Reżyserią zajmują się Bob Persichetti oraz Peter Ramsey. W obsadzie głosowej pojawią się m.in. Shameik Moore, Liev Schreiber, Mahershala Ali oraz Brian Tyree Henry.

Jak się okazuje, Phil Lord i Chris Miller, czyli twórcy odpowiedzialni za filmy „Lego. Przygoda” i „21 Jump Street”, w „Spider-Man Uniwersum” zdecydowali się zaprezentować nam nowe spojrzenie na origin story Milesa Moralesa:

Premiera „Spider-Man Uniwersum” odbędzie się 25 grudnia 2018 roku!

spider p1