Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Oficjalna zapowiedź Upgrade

 

Czy jesteście gotowi na pełen przemocy film science fiction, w którym występuje aktor podobny do Toma Hardy’ego? Leigh Whannell, scenarzysta „Saw” i twórca „Insidious”, proponuje Wam swoje nowe dzieło, „Upgrade”, w którym główną rolę gra Logan Marshall Green. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun filmu.

Najnowszy film Leigha Whannella, „Upgrade”, to jeden z najbardziej uderzająco świeżych filmów sci-fi, których od jakiegoś czasu odczuwam przesyt. Mam na myśli „mocne” sci-fi, z nwiązaniami do wszystkiego, co istniało w „eXistenZ” czy „Matrixie”. Whannell dostosowuje efektywną przyszłość do naszych realiów, gdzie samoobsługowe pojazdy LoopDash są kierowane przez superistoty stworzone dzięki bioinżynierii, a pizzy się nie zamawia, drukuje się ją. – mówi Matt Donato.

Głównym bohaterem jest Gray Trace, którego żona została zabita podczas brutalnego rabunku. Po tym wydarzeniu on sam zostaje sparaliżowany. Odnajduje go jednak miliarder-wynalazca i proponuje mu eksperymentalny lek, który „ulepszy” jego ciało. Lek – implant sztucznej inteligencji nazwany STEM – daje Greyowi fizyczną możliwość doświadczania wszystkiego, co jest ponad naszą percepcją, a także zdolność do zemszczenia się na tych, którzy zamordowali jego żonę.

Upgrade Poster

Premiera 1 czerwca.