Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Oficjalne fotografie promocyjne Mrocznej Wieży

Prace na planie filmu Sony pt. „Mroczna Wieża” na podstawie powieści Stephena Kinga idą pełną parą, ale mimo wszystko na premierę przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Tymczasem w sieci pojawiły się oficjalne materiały promocyjne. Możemy na nich zobaczyć jak prezentuje się Idris Elba w roli Rolanda Deschaina (Gunslingera) oraz Toma Taylora jako Jake’a Chambersa, a także zapowiedź panelu produkcji na Comic-Conie.

W filmowej adaptacji popularnej serii Stephena Kinga zobaczymy Idrisa Elbę, który wcieli się w rolę Rolanda Deschaina aka Gunslingera, a także Matthew McConaughey’a – Randalla Flagga/Waltera Padicka, czyli Człowieka w Czerni (The Man in Black). W pomocnika Rolanda, Jake’a Chambersa, wcieli się Tom Taylor. Jackie Earle Haley zagra lidera wampirów Sayre’a. Obok nich zobaczymy także Abbey Lee, Toma Taylora, Frana Kranza oraz Katheryn Winnick, znaną z serialu „Wikingowie”.

Reżyser Nikolaj Arcel („Królewska gra”, „Cała prawda o mężczyznach”, „Kochanek królowej”) zajął się scenariuszem wraz z Andersem Thomasem Jensenem, Akivą Goldsmanem i Jeffem Pinknerem. Goldsman jest również producentem wraz z Brianem Grazerem, Ronem Howardem i Eriką Huggins z Imagine Entertainment.

Pierwszy z filmów rozpoczynających planowaną trylogię ma zadebiutować 17 lutego 2017.

Bohater filmu to ostatni żyjący członek bractwa rycerskiego znanego jako rewolwerowcy, który przemierza postapokaliptyczne pustkowia w poszukiwaniu tytułowej Mrocznej Wieży.

MW 1

 

MW 3

 

MW 4

 

MW 5

 

MW 6

 

MW 7

 

MW 8

 

MW 9

 

MW cc