Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Oficjalne kostiumy Saban’s Power Rangers!

Prace na planie reboota „Power Rangers” trwają, a w sieci pojawiły się pierwsze oficjalne zdjęcia grupy bohaterów. Jak prezentują się młodzi wojownicy? Iście hollywoodzko!

Za produkcję filmu „Saban’s Power Rangers” odpowiada wytwórnia Lionsgate & Saban Entertainment, a reżyserią zajmuje się Dean Israelite.

Nowa wersja Power Rangers, podobnie jak poprzednie, skupia się na 5 licealistach, którzy muszą stać się kimś niezwykłym, gdy dowiadują się o tym, że ich miasteczko Angel Grove – jak i cały świat – są zagrożone przez obcych. Ostali wybrani przez przeznaczenie i będą musieli zmierzyć się z faktem, że są jedynymi osobami, które mogą ocalić planetę.

Za scenariusz „Saban’s Power Rangers” odpowiadają Ashley Miller i Zack Stentz („X-Men: Pierwsza klasa”), którzy konsultowali się z Haimem Sabanem i Shuki Levym, twórcami oryginału.

W rolach głównych zobaczymy Naomi Scott („Terra Nova”, „Marsjanin”) jako Różową Wojowniczkę, RJ Cylera („Earl i ja, i umierająca dziewczyna”) jako Niebieskiego Wojownika, Dacre Montgomery („Betrand the Terrible”) wcieli się w postać Czerwonego Wojownika, a Ludi Lin – Czarnego Wojownika. Natomiast kosmiczną wiedźmę, Ritę Repulsę zagra Elizabeth Banks („Igrzyska śmierci”, „Pitch Perfect”).

Poniżej prezentujemy pierwsze zdjęcia grupy Power Rangers, udostępnione przez Entetainment Weeky.

power rangers

 

power rangers 2

Premiera filmu 13 stycznia 2017 roku.