Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Oficjalne zdjęcia promocyjne Rampage, jest pierwszy zwiastun!

Warner Bros. i New Line Cinema pracują nad projektem ekranizacji gry „Rampage”. Gwiazdą produkcji jest Dwayne Johnson, którego możemy zobaczyć na najnowszych zdjęciach promujących film. Dodatkowo zapowiedziano, że pierwszy zwiastun pojawi się już jutro!

Oficjalny opis „Rampage”:

Prymatolog Davis Okoye (Dwayne Johnson), który trzyma ludzi na dystans, nawiązał silną więź z George’em — niezwykle inteligentnym gorylem srebrnogrzbietym, którym opiekuje się od czasu jego narodzin. Niestety wskutek nieudanego eksperymentu genetycznego ta łagodnie usposobiona małpa zmienia się w gigantyczną, rozwścieczoną bestię. Na domiar złego wkrótce okazuje się, że istnieją też inne zwierzęta, które uległy podobnej przemianie. Nowo stworzone drapieżniki alfa przedzierają się przez Amerykę Północną, niszcząc wszystko na swojej drodze. Okoye łączy siły z odrzuconym przez środowisko inżynierem genetycznym, aby znaleźć antidotum. Jednocześnie stara się przetrwać na nieustannie zmieniającym się polu walki i nie tylko zapobiec globalnej katastrofie, ale też uratować przerażającą istotę, która niegdyś była jego przyjacielem.

U boku Dwayne’a Johnsona w obsadzie „Rampage” pojawią się Jeffrey Dean Morgan, Marley Shelton, Naomie Harris, Jake Lacy, Breanne Hill, P.J. Byrne, Matta Geralda i Joe Manganiello. Reżyseruje Brad Peyton („San Andreas”, „Podróż na Tajemniczą Wyspę”) na podstawie scenariusza napisanego przez Ryana Engle, Ryana Condala i Carltona Cuse’a.

Światowa premierę zaplanowano na 11 kwietnia 2018 roku, a do polskich kin film trafi miesiąc później, bo 11 maja.

rampage 1 

 

rampage 2